Kaip diagnozuoti vaiko pėdos sutrikimus ortopedinės MEMO avalynės pagalba?

Kaip diagnozuoti vaiko pėdos sutrikimus ortopedinės MEMO avalynės pagalba?

Apie ortopedinę MEMO avalynę vaikams

Memo avalynė unikali tuo, kad be pagrindinės avalynės funkcijos – pėdų apsaugos, dar atlieka diagnostinę, dinaminės kontrolės, profilaktinę ir gydomąją funkcijas.  Speciali montavimo technologija užtikrina taisyklingą ruošinių padėtį avalynės gamybos metu ir simetrijos ašies išlikimą jau pagamintoje avalynėje.

Memo odiniai batukai ir basutės vaikams yra aukščiausios kokybės klasikinio stiliaus vaikiška avalinė, pagaminta iš naturalių medžiagų, specialiai pritaikytų vaikiškai kojytei.

Sutvirtintas kulnas ir batukų šonai užtikrina taisyklingą pėdutės vystymąsį.

Batukų išorė ir vidus pagaminti iš minkštos odos, todėl leidžia pėdutei kvėpuoti ir neprakaituoti.

Batukai turi unikalią diagnostinę funkciją, kurią atlieka pade įmontuota stebėjimo sistema. Per daugelį metų ištobulinta avalynės konstrukcija ir gamybos technologija specialistų pripažintos kaip efektyvios priemonės daugelio paplitusų laikysenos defektų profilaktikai ir gydymui.

 

 

 Maksimalus vaiko pėdutės komfortas

Memo avalynės vaikams gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Batukų išorė ir vidus pagaminti iš natūralios minkštos ožkų odos, puikiai tinkančios vaiko pėdutei. Naturalios higroskopinės medžiagos leidžia pėdutei kvėpuoti ir neprakaituoti.

 

 Koreguoja pėdų deformacijas

Memo avalynei korekcines savybes suteikia įdėklų rinkinys kartu su įmontuotu Thomas kulnu. Tėvai įdėklus gali parinkti patys pagal pateiktus aprašus arba vadovaudamiesi gydytojo nurodymais.

 

 Išskirtiniai padai leidžia stebėti vaiko pėdutės būklę

MEMO batukų padai pagaminti iš termokaučiuko ir padalinti į šešias pažymėtas zonas, leidžiančias kontroliuoti vaiko pėdos padėtį. Unikali pėdos dinaminės kontrolės sistema leidžia stebėti pėdos būklę ir nedelsiant reaguoti į nukrypimus. Speciali pado forma stabilizuoja pėdą ir užtikrina jos teisingą padėtį vaikščiojant.

 

 Pėdos nukrypimų profilaktika

V-tech avalynės montavimo technologija užtikrina taisyklingą vidpadžio padėtį montavimo proceso metu. Ši technologija užtikrina ašį pagamintame bate.  V-tech technologija, standus užkulnis ir aukštas pakilimas užtikrina taisyklingą pėdos vystymąsį.

 

Rekomenduoja specialistai

Memo sistema gerai žinoma pediatrų ir ortopedų tarpe. Ypač rekomenduojama pėdų deformacijų profilaktikai ir nukrypimų korekcijai.


 Kaip diagnozuoti vaiko pėdos būklę MEMO avalynės pagalba?

MEMO padai pagaminti iš termokaučiuko ir padalinti į šešias pažymėtas sritis – zonas, leidžiančias kontroliuoti vaiko pėdos padėtį.  14-kos dienų bėgyje, nešiojant MEMO avalynę, stebimas  iškilusių paviršių nusidėvėjimas ant kulno ir pado.

Yra  6 galimi požymiai, diagnozuojantys vaiko pėdos būseną ir padedantys parinkti reikalingas priemones:

1 ZONA
srities nudilimas (ant kulno)  – normos zona – sveika pėda atlieka profilaktinę – kontrolinę funkciją – avalynę galima nešioti kaip įprastai.

2 ZONA
2 srities nudilimas (ant kulno) – rizikos zona – disfuncijos grėsmė (anomalija, liga). Vaikščiojimui reikia naudoti įdėklą į batus (MEMO) pilkos spalvos.


 

MEMO batus reikia nešioti pastoviai (namai, vaikų darželis, mokykla). Po pilko įdėklo naudojimo nudilimas turėtų grįšti į normos zoną Nr. 1. Jei efektas bus neigiamas, reikia išimti pilką įdėklą ir nešioti oranžinį. Jei ir tuo atveju nudilimas negrįžta į normos zoną , rekomenduojama kreiptis pas gydytoją.

ZONA 3
3 srities nudilimas (ant kulno) – disfuncijos zona – žymi turimą pėdos ir / arba kelių defektą. Vaikščiojimui reikia naudoti oranžinį įdėklą. MEMO batus reikia nešioti pastoviai (namai, vaikų darželis, mokykla). Po oranžinio įdėklo naudojimo nudilimas turėtų grįšti į normos zoną Nr. 1. Jei efektas bus neigiamas, rekomenduojama kreiptis pas gydytoją.

ZONA 4
3 ir 4 sričių nudilimas (ant kulno ir pado) – rimtos disfunkcijos zona – žymi turimą pėdos  ir / arba kelio defektą. Vaikščiojimui reikia naudoti oranžinį įdėklą. MEMO batus reikia nešioti pastoviai (namai, vaikų darželis, mokykla). Būtina medicininė konsultacija.

ZONA 5 ir 6
5 srities nudilimas (ant kulno ir ant pado) – rimtos disfunkcijos zona – žymi turimą pėdos ir / arba kelio defektą. Būtina medicininė konsultacija.

 

Kaip teisingai parinkti batukų dydį

Pirmiausiai reikia teisingai pamatuoti vaiko pėdos ilgį, vadovaujantis šia paprasta instrukcija:

  1. Pastatykite vaiko pėdas ant popieriaus lapo taip, kad vaikas tolygiai paskirstytų svorį ant abiejų pėdų.
  2. Kruopščiai apibraukite pėdą pieštuku arba nuplaunamu markeriu, vaiką prilaikant vertikalioje padėtyje, statmenai popieriaus lapui.
  3. Pamatuokite kontūro ilgį.

        

  1. Parinkite tinkamą dydį, įvertindami, kad didžiausia leidžiama avalynės atsarga turi būti ne daugiau kaip 1 cm nuo pėdos kontūro.
  2. Pažiūrėkite lentelę su batukų ilgiu centimetrais. Pavyzdžiui, pėdos kontūro ilgis 12,5 cm, reiškia reikia parinkti batukus Nr. 20, kurių ilgis yra 13, 3 см.

MEMO avalynės vaikams kolekcijos

1.      MEMO BABY

Modeliai iš kolekcijos Memo Baby skirti patiems mažiausiems vaikams, kurie pradeda vaikščioti. Dėka unikalios konstrukcijos Memo Baby idealiai tinka tik pradedantiems vaikščioti. Batukai užtikrina teisingą pėdos padėti ir neleidžia atsirasti pėdų defektams. Pagrindinė Memo Baby avalynės kolekcijos funkcija yra profilaktinė, todėl joje nėra diagnostinio pado.

2.      MEMO ClASSIC

Modeliai iš kolekcijos Memo Classic – tai basutės vaikams, skirtos vaikščiojimui namie ir lauke. Atvira batuko konstrukcija užtikrina komfortą. Šie modeliai turi diagnostinį padą.

3.      MEMO ACTIVE

Kolekcija Memo Active sukurta mažiems ir vyresniems pacientams su pėdos defektais, taip pat vaikams su VCP. Speciali avalynės forma, sutvirtintas užkulnis ir papildomas dirželis užtikrina teisingą pėdos funkcionavimą, defektų korekciją.

4.      MEMO VIDPADŽIAI

Į Memo sistemą įeina korekciniai vidpadžiai. Vadovaudamiesi instrukcijomis tėvai gali parinkti vidpadžius patys arba pagal gydytojo nurodymus.

Geros Jums dienos ir iki susimatymo.

Nuoširdžiai Jūsų www.musuvaikams.lt komanda.

Products related to this article

0 Comments To "Kaip diagnozuoti vaiko pėdos sutrikimus ortopedinės MEMO avalynės pagalba?"

Write a comment

Your Name:


Enter the code in the box below:

Your Comment:
Note: HTML is not translated!